Szeroki wachlarz nowoczesnych i uzupełniających się metod

triclinium

7 marca, 2016
Aktualności
0 Comments

Udostępnij

L’experta co najmniej pod kilkoma względami wyróżnia się na tle konkurencji. Jednym z nich jest szeroki wachlarz nowoczesnych i uzupełniających się metod. Centrum oferuje zarówno w standardowe zabiegi takiej jak kwas hialuronowy czy toksyna botulinowa, ale wyposażone jest również w ponad dwadzieścia nowoczesnych, światowej klasy urządzeń (w tym aż piętnaście różnych laserów), a każde z nich działa w odmienny sposób i dostosowane jest do innego problemu.

Jako jedyni w Polsce posiadamy kilka nowatorskich urządzeń, m.in. najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie laser bromkowo-miedziowy. Jesteśmy również prekursorami wielu innowacyjnych metod terapeutycznych, takich jak np. nowoczesna metoda liftingująca, polegająca na wprowadzaniu bardzo cienkich, krótkich oraz wchłanialnych mikronici (smart lifting) czy też bezoperacyjny lifting skoncentrowanymi ultradźwiękami (HIFU). Przodujemy również w dziedzinach takich jak ortodoncja, stosując najnowocześniejsza technikę CAD, która pozwala na stabilne wyleczenie wady zgryzu u ponad 98% pacjentów, w dodatku bez ekstrakcji zębów.

Zaplecze sprzętowe oraz szeroki wachlarz oryginalnych metod sprawiają, że L’experta jest jedną z najlepiej wyposażonych klinik w Polsce. Doktor Marek Wasiluk, właściciel kliniki, zawsze powtarza, że nie ma jednego uniwersalnego zabiegu, co więcej każdy problem może mieć różne odmiany, na które trzeba działać w inny sposób, dlatego systematycznie uzupełniamy ofertę zabiegową, dobierając nowe metody i urządzenia, tak aby rozszerzyć wskazania terapeutyczne i móc poradzić sobie z każdym problemem estetycznym.

Newsletter

Chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę więcej ciekawych informacji o medycynie estetycznej?
Powiedz nam coś o sobie i zapisz się do listy mailingowej.

Jestem dziennikarzem, blogerem osobą spoza mediów