O' Lexperta

Dziennikarzu, blogerze, częstuj się i inspiruj naszą wiedzą
i informacjami o medycynie estetycznej.

O L'experta

Dziennikarzu, blogerze, częstuj się i inspiruj naszą wiedzą i informacjami 
o medycynie estetycznej, kosmetologii, stomatologii i ortodoncji, bioregeneracji oraz SPA.

Udostępnij

Myślą przewodnią przyświecającą budowaniu kliniki L’experta były cztery wartości: nowoczesność, pełen profesjonalizm, uczciwość i empatia. To są zasady, jakimi kierują się dr Kamila i dr Marek Wasilukowie w swoim życiu. Z czasem doszła piąta wartość – niesienie pomocy w trudnych, czasem beznadziejnych przypadkach, którymi nikt inny nie chce się zajmować lub nie jest w stanie pomóc.

Przez ponad 10 lat kariery zawodowej, ciężkiej pracy i zaangażowania udało się nam stworzyć unikalne miejsce na mapie Warszawy, zajmujące się kompleksowo problemami urodowymi, w którym Pacjenta traktuje się wyjątkowo, a na jego problemy spogląda się kompleksowo, dobierając do niego optymalne, bezpieczne i bardzo nowoczesne rozwiązania zabiegowe, często unikalne na skalę światową.

Sukcesu nie udałoby się osiągnąć bez planowej, świadomej wieloletniej pracy budowania kompetencji oraz mądrego doboru i szkolenia osób współpracujących – bo to one sprawiają, że klinika L’experta jest wyjątkowa.

Nasz zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści, którzy zostali „zarażeni” filozofią założycieli. Dla Klientów L’experta opracowujemy wspólnie indywidualne programy terapii, poprzedzone wnikliwą, rzetelną i pogłębioną diagnozą, tak by rezultaty podejmowanych działań były jak najlepsze.

Naszą wyjątkowość potwierdzają opinie Pacjentów. Wynika ona z wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności optymalnego wykorzystania najwyższej jakości, innowacyjnego sprzętu. W L’experta nie poprzestajemy na tym co osiągnęliśmy, ale podejmujemy nowe wyzwania, by stawać się lepszymi, bardziej skutecznymi, znajdować rozwiązania terapeutyczne na problemy, które jeszcze jakiś czas temu wydawały się niemożliwe do skorygowania. Pragniemy poprawiać naszym pacjentom komfort życia i well-being.

Owocem naszej pracy, wiedzy i doświadczenia jest klinika L’experta. Niezwykła, wręcz boska klinika, gdzie i dzięki której każdy pacjent może poczuć się cudownie! Staje się piękniejszy, zdrowszy i w pełni zrelaksowany. Zapraszamy!