To co nas wyróżnia

Mamy wiele nadludzkich zdolności. Poznaj kilka z nich

To co nas wyróżnia

Mamy wiele nadludzkich zdolności. Poznaj kilka z nich.

Jesteśmy unikalni

Unikalność/wyjątkowość L'experta wynika ze świadomych, planowanych i sukcesywnie wdrażanych działań. To ciężka praca założycieli i pracowników. 

Dążymy do ciągłego samodoskonalenia, dlatego śledzimy nowości i trendy, czytamy publikacje, prowadzimy badania, regularnie się szkolimy i dzielimy wiedzą między sobą.

Regularnie wdrażamy innowacyjne terapie stosowane na świecie, by stały się jak najszybciej dostępne dla naszych Pacjentów.

Możemy się pochwalić opracowywaniem pionierskich na skalę światową terapii, między innymi na blizny, rozstępy, przebarwienia, trądzik, wady zgryzu. Wyznaczamy kierunki leczenia ortodontycznego zwracając bardzo dużą uwagę na diagnozę i usuwanie przyczyn wad zgryzu, a nie tylko prostowanie zębów.

W codziennej pracy przykładamy wagę nie tylko do wysokiej jakości wykonywanych usług, ale też dbamy o komfort psychiczny, fizyczny oraz satysfakcję Pacjentów.

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych do spełnienia, ale gwarantujemy dobieranie bezpiecznych, skutecznych terapii i zabiegów, staranne ich wykonanie, zrozumienie i przyjemną atmosferę.


Inteligentna medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to pasja dr. Marka Wasiluka, której poświęca nie tylko swój czas zawodowy, ale też prywatny. Jego międzynarodowe wykształcenie i doświadczenie (unikalne na skalę światową), podejście naukowe, otwarty umysł, to wyznaczniki standardów jakimi się kierujemy planując i wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Każdy pacjent jest dla nas tak samo ważny, każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, bo zgłasza się z innym problemem i ma inne oczekiwania odnośnie korekty swojego problemu estetycznego. Dlatego rozmowa z pacjentem i kompleksowa konsultacja medyczna poprzedzająca zabiegi, są dla nas najważniejszym elementem terapii, gwarantującym końcowy sukces.

Do medycyny estetycznej podchodzimy odpowiedzialnie. Odpowiedzialność to dobrze wykształcony personel, wysokiej jakości sprzęt, holistyczne podejście do pacjenta, monitorowanie przebiegu terapii i modyfikowanie jej jeśli to konieczne.

Posiadanie wysokiej klasy sprzętu i kompleksowej wiedzy umożliwia nam łączenie metod i wykorzystywanie synergii ich działania, co przekłada się bezpośrednio na osiągane efekty.

Tworzymy unikalność w skali Polski i Europy, coś co nazywamy Inteligentną medycyną estetyczną. Inteligentną, ponieważ maksymalnie dopasowaną do oczekiwań każdego pacjenta, maksymalnie wykorzystującą możliwe dostępne metody i technologie, maksymalnie bezpieczną i maksymalnie skuteczną. Każdy nasz pacjent otrzymuje indywidualny plan terapii. Jest to możliwe dzięki wszechstronnej wiedzy naszych specjalistów, ale też dostępności w klinice L'experta wszystkich nowoczesnych i skutecznych urządzeń i metod terapeutycznych.

Inteligentna medycyna estetyczna w klinice L'experta to też takie planowanie i wykonywanie zabiegów, żeby zapobiegać powikłaniom na każdym etapie. To także radzenie sobie z nietypowymi i trudnymi problemami, z którymi nikt nie był w stanie sobie poradzić.

W celu zapewnienia długotrwałych efektów naszych zabiegów, skupiamy się na źródle problemów, nie maskowaniu objawów, na regeneracji raczej niż kamuflażu.

Światowy poziom ortodoncji

Ortodoncja w klinice L'experta to ukochane dziecko dr. Kamili Wasiluk. Dziecko dojrzałe, błyskotliwe, światowe.

Jesteśmy dumni, że terapia ortodontyczna w klinice L'experta prowadzona jest na międzynarodowym poziomie, czerpiąc z najlepszych osiągnięć ortodoncji w ostatnich 100 latach. Hiszpania, Niemcy, Austria, USA, Wielka Brytania, Włochy, Meksyk to kraje o największym wkładzie w badania i postęp i udoskonalanie rozwoju ortodoncji w ciągu ostatniego stulecia.

Nasi lekarze szczegółowo znają każdy z w/w trendów, zalety i wady każdej z metod. Mając tak kompleksową i przekrojową wiedzę potrafią stworzyć plan leczenia idealny do wady zgryzu i wieku pacjenta. Gwarantuje to skuteczne skorygowanie wady w optymalny sposób, zazwyczaj bez konieczności ekstrakcji.

Ortodoncja w klinice L'experta to także dbanie o estetykę twarzy, a nie tylko proste zęby. Staramy się tak planować i prowadzić leczenie, aby zachować, a nawet poprawić proporcje twarzy, uzyskać naturalny uśmiech i proporcjonalne, naturalne ułożenie koron zębowych.

Leczenie ortodontyczne, jeśli to konieczne, wspomagamy zabiegami medycyny estetycznej i nowoczesnej stomatologii.

Dużą uwagę zwracamy na profilaktykę wad zgryzu, czyli przyczyny powstawania wad zgryzu, bo tylko holistyczne podejście gwarantuje trwały efekt i brak nawrotu wady.

Stomatologia XXI wieku

Stomatologia jest niesamowicie dynamicznie rozwijającą się dziedziną medyczną, a  klinika L'experta jest liderem we wprowadzaniu nowinek technologicznych w zastosowaniach stomatologicznych.

Stomatologia XXI wieku to kompleksowe spojrzenie na pacjenta, i problemy jego uzębienia, a nie tylko leczenie próchnicy, leczenie kanałowe czy ekstrakcje zębów.

Laseroterapia, implantologia, podnoszenie dna zatoki, przeszczepy kości, terapia chorób stawów skroniowo-żuchwowych, laserowe wybielanie zębów, przebudowa zwarcia, estetyczne, bezinwazyjne licówki, terapia bruksizmu to wybrane problemy, którymi zajmujemy się na co dzień.

Jako jedna z pierwszych klinik wprowadziliśmy laseroterapię do leczenia stomatologicznego. Również, jako w jednej z pierwszych klinik w Polsce, w klinice L'experta pojawiła się tomografia komputerowa, umożliwiająca precyzyjną diagnostykę stomatologiczną.

Przyjazna kosmetologia

Kosmetologia i medycyna estetyczna  przenikają się w klinice L'experta w sposób naturalny. Obie dziedziny idealnie się uzupełniają, dając wartość dodaną naszym pacjentom. Odpowiednie połączenie zabiegów kosmetologicznych z medycyną estetyczną pozwala nam na uzyskiwanie spektakularnych wyników w różnych wskazaniach, między innymi w terapii trądziku, cellulitu, czy wyszczuplenia sylwetki. Efektów, jakie trudne są do osiągnięcia samą medycyną estetyczną czy samą kosmetologią.

Codzienna bliska współpraca kosmetologów z dr. Markiem Wasilukiem, wspólne szkolenia  w zakresie doboru i stosowania sprzętów kosmetologicznych oraz naukowych podstaw możliwości ich wykorzystania powodują, że nawet tak popularne zabiegi jak chociażby depilacja laserowa owłosienia, nabierają w klinice L'experta innego znaczenia. Ponieważ są robione z pełną świadomością zrozumienia problemu i mechanizmu zabiegu.

Dzięki kierującej kosmetologią mgr Magdalenie Najbar kosmetologia w wydaniu L'experta przybrała wyjątkowy wymiar. Magda, posiadając ugruntowaną wiedzę nie tylko z zakresu nowoczesnej kosmetologii, ale też procesów starzenia i wielu metod medycyny estetycznej, potrafi jak nikt inny dobierać zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne, czy podtrzymujące efekty terapii estetycznych i przywracające naturalny blask i świeżość skórze. Empatia i perfekcjonizm Magdy oddziałują na cały team oraz pacjentów, sprawiając, że każdy czuje się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Nowoczesna dietetyka promująca zdrowy styl życia

Dietetyka ma w klinice L'experta swoje unikalne znaczenie i rolę.

Jest ona niezbędnym narzędziem w planowaniu wielu terapii anti-aging i wspomaga uzyskiwanie oraz utrzymywanie ich spektakularnych efektów.

W klinice L'experta nie ograniczamy się do wycinkowego spojrzenia na potrzeby naszych pacjentów. Rozumiemy doskonale, że wiele problemów ze skórą, jak trądzik, suchość, zaczerwienienia, wiotkość, przedwczesne starzenie, problemy alergiczne i oddychanie przez usta dzieci często ma podłoże w niewłaściwym odżywianiu i tak zwanych nadwrażliwościach pokarmowych.

Jako jedni z nielicznych podchodzimy holistycznie do problemów starzenia, nie skupiając się tylko na niwelowaniu jego objawów, ale też szukaniu przyczyn i ich eliminacji.

Dietetykę traktujemy jako promowanie zdrowego stylu odżywiania mającą kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia, samopoczucia, spowalniania postępującego procesu starzenia.

Specjaliści od trudnych problemów estetycznych

Dzięki nowoczesnej technologii, a także komplementarnym metodom i autorskim parametrom leczenia specjaliści kliniki L'experta radzą sobie z najpoważniejszymi problemami estetycznymi, a dr Marek Wasiluk nie bez powodu jest nazywany „lekarzem od trudnych przypadków”. W klinice L'experta z powodzeniem korygujemy problemy, których nikt nie jest w stanie poprawić. Wręcz lubimy trudne, nietypowe przypadki, ponieważ inspirują nas do poszukiwania niestandardowych rozwiązań i nowych sposobów łączenia dostępnych metod. Takie podejście pozwala na stałe zwiększanie naszych kompetencji.

Autorskie terapie

Posiadanie w swojej ofercie unikatowych, autorskich terapii to jeden z głównych elementów wyróżniający klinikę L’experta.

Nasi specjaliści są ekspertami w swoich dziedzinach. Posiadają światową wiedzę oraz szerokie horyzonty umysłowe. Zawsze bardzo analitycznie i całościowo spoglądają na problem Pacjenta, chcąc dobierać najlepsze metody jego rozwiązania. Takie podejście pcha ich w kierunku poszukiwania nowych rozwiązań oraz doskonalenia już stosowanych.

Owocem tego są liczne autorskie terapie, które opracowujemy w naszej klinice i proponujemy naszym Pacjentom. Są to nasze własne procedury i plany terapeutyczne, których nie znajdą Państwo w innych miejscach, dzięki którym potrafimy leczyć nawet najbardziej skomplikowane problemy estetyczne, ortodontyczne i stomatologiczne, a także im zapobiegać!

Wysoka skuteczność

Najbardziej rozpoznawalną cechą kliniki L'experta jest skuteczność terapeutyczna. Ma ona źródło w wielu drobnych aspektach, które mądrze połączone tworzą unikalność trudną do skopiowania.

 Z czego wynika nasza skuteczność?

1. Przykładamy wielką wagę do edukacji, jesteśmy ciągle głodni nowej wiedzy!
2. Cechuje nas otwartość umysłów!
3. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych!
4. Wszelkie terapie i zabiegi starannie planujemy!
5. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów!
6. Wszelkie usługi wykonujemy z należytą starannością!
7. Potrafimy wygenerować synergię!
8. Wyciągamy wnioski z niepowodzeń terapeutycznych!
9. Pomaganie w trudnych problemach/leczenie powikłań po innych osobach uczy nas pokory i daje unikalne doświadczenia!

Bezpieczne zabiegi

Bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dbamy o nie na każdym kroku, poprzez ścisłe przestrzeganie wewnętrznych regulaminów, instrukcji, weryfikowanie kompetencji naszego zespołu pracowników, regularne szkolenia, kupowanie tylko certyfikowanego sprzętu, o uznanej jakości i wiarygodności, rzetelnej kwalifikacji pacjentów do terapii i rzetelnego jej prowadzenia.

Bezpieczeństwo oznacza też, że potrafimy odmówić wykonania zabiegu, jeśli w naszym przekonaniu wiąże się on ze zwiększonym ryzykiem dla naszego pacjenta.

Najlepiej wyposażona klinika

Klinika L'experta pod wieloma względami wyróżnia się na tle konkurencji. Jednym z nich jest szeroki wachlarz nowoczesnych i uzupełniających się metod zabiegowych.

Nasza klinika wyposażona jest w ponad trzydzieści nowoczesnych, światowej klasy urządzeń (w tym aż dwadzieścia różnych laserów), a każde z nich działa w odmienny sposób i dostosowane jest do innego problemu.

Jako jedyna klinika w Polsce posiadamy kilka nowatorskich urządzeń, m.in. zaawansowany technologicznie laser bromkowo-miedziowy.

Mówiąc o wyposażeniu chcemy podkreślić również unikalność wiedzy i wykształcenia naszych pracowników, bez których ten sprzęt nie byłby w naszym posiadaniu, i nie byłby stosowany tak efektywnie. Dr Marek Wasiluk jest najlepiej wykształconym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce, a to tego pasjonatem laserów i laseroterapii oraz  nowoczesnych technologii medycznych. Z kolei dzięki wszechstronnej wiedzy ortodontycznej dr Kamili Wasiluk prowadzimy nowoczesne terapie ortodontycznymi aparatami, które w Polsce są stosowanie niezmiernie rzadko lub w ogóle.

Wyjątkowy relaks dla ciała i duszy

Podchodząc holistycznie do dbania o naszych Pacjentów, wypoczynkowi w klinice L’experta poświęcamy specjalne miejsce. Zapraszamy Państwa do niezwykle wygodnej strefy SPA i relaksu, która pozwoli dopełnić efekt innych naszych terapii i dać odpocząć ciału oraz duszy w myśl filozofii well being. Jacuzzi, fontanna lodowa czy sucha sauna, to tylko niektóre z wyjątkowych metod odprężenia i poprawy funkcjonowania ciała, które pragniemy zaproponować.

Wiemy jak ważny dla utrzymania organizmu w dobrej kondycji jest relaks. Jest to nieodzowny element ludzkiej regeneracji. Gdy odpoczywamy zwiększa się intensywność podziałów komórkowych oraz produkowane są hormony takie jak melatonina, która działa niczym antyoksydant, czyli pomaga zniwelować działanie wolnych rodników, a przez to zapobiega starzeniu się skóry i całego organizmu. Poza tym oddając się wypoczynkowi przeciwdziałamy stresowi, który w przewlekłej formie zaburza procesy metaboliczne i przyspiesza proces starzenia. Kortyzol powoduje bowiem osłabienie syntezy kolagenu i rozkład tkanek, a w efekcie prowadzi do wiotczenia skóry oraz powstawania przebarwień i zmarszczek. Zaradzą temu nasze specjalnie skonstruowane rytuały L’experta, które pozwolą efektywnie złagodzić nerwy i dać odpocząć ciału oraz duszy.

Ponadto oferujemy specjalistyczne masaże i zabiegi, które wpływają na organizm nie tylko odprężająco, ale również leczniczo m.in. drenując i ujędrniając, detoksykującą i oczyszczając lub nawilżając skórę.

A po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na filiżankę jednego z naszych wyjątkowych naparów herbacianych, którą zaserwujemy w akompaniamencie wyjątkowo kojącej muzyki i aromaterapii.

Holistyczne podejście

Niezwykłym atutem naszej działalności jest holistyczne podejście do każdego Pacjenta.

Na każdą osobę zawsze spoglądamy szeroko, całościowo analizując i uwzględniając funkcjonowanie jej organizmu oraz oceniając stan zdrowia, a następnie stosujemy terapie, które wpływają pozytywnie nie tylko na wybrany problem, ale również na inne obszary.

Nasze podejście gwarantuje Pacjentowi dobieranie zawsze w sposób indywidualny, najlepszych dla jego potrzeb i uwarunkowań terapii oraz zabiegów.

Leczymy i poprawiamy urodę tak, aby jak najdłużej, nie tylko dziś, ale również za kilka lat, Pacjent wspaniale wyglądał i tak też się czuł.

Oferujemy możliwość zaopiekowania się każdą osobą przez całe jej życie, w sposób nieprzypadkowy, spójny, najlepszy i najmniej inwazyjny oraz najbardziej naturalny dla jej organizmu, a w rezultacie dający najlepsze efekty!

Nasi specjaliści interdyscyplinarnie współpracują ze sobą, wspólnie konsultując i lecząc Pacjenta. Uważamy bowiem, że niezwykle ważne jest równoległe dbanie zarówno o jego skórę, ciało jak i zęby, po to, aby całościowo i na najwyższym poziomie mógł cieszyć się pięknym wyglądem i dobrostanem zewnętrza swojego organizmu.

Uważamy, że tylko dzięki takiej filozofii, możemy otrzymywać najlepsze efekty naszych terapii, a nasi Pacjenci zyskują nie tylko wspaniałą urodę, ale również idealne samopoczucie zarówno fizycznie jak i psychiczne. Podwyższa się bowiem ich samoocena, a przez to i radość z życia.

Jedyna taka klinika w Polsce
Klinika L’experta to nie tylko wyjątkowo skuteczni specjaliści i nowoczesne terapie. To także wspaniała przestrzeń! Nasza klinika została zaprojektowana tak, aby każdy mógł się w niej wspaniale czuć - bardzo komfortowo i wyjątkowo.

Klinika L’experta to, aż trzy kondygnacje i ponad 500 m2.

Parter z kosmetyką, strefą wypoczynku i przestronną recepcją, która pięknie witała naszych Pacjentów i pozwalała im wspaniale się rozgościć.

Piętro, w którym znajduje się serce kliniki, podzielone na duże części i oddane we władanie w ręce założycieli, składające się ze:

 • strefy medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej, w której umiejscowione są nowoczesne gabinety, wyposażone w szeroki wachlarz najnowszych, unikatowych urządzeń, dzięki którym nasi specjaliści leczą i dokonują cudownych przemian
 • części stomatologiczno-ortodontycznej, kompleksowo wyposażonej, pozwalającej naszym ekspertom w interdyscyplinarny, całościowy i najlepszy sposób dbać o uśmiechy naszych Pacjentów

 • Położenie tych stref, w dwóch skrzydłach na jednym piętrze, pozwala naszym specjalistom z łatwością kontaktować się ze sobą i w razie potrzeby wspólnie konsultować oraz leczyć Pacjenta, któremu zależy na całościowym wspaniałym wyglądzie.

  Przewidzieliśmy również osobny poziom z niezwykle wygodną strefą SPA i relaksu, która pozwala dopełniać efekt naszych terapii, a więc dać odpocząć ciału i duszy w myśl filozofii well being. Wiemy bowiem jak ważny dla utrzymania organizmu w ogólnej dobrej kondycji jest wypoczynek.

  To wszystko w doskonałej oprawie, niezwykle pięknie urządzonych wnętrz, zaprojektowanych nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale i przyjemności przebywania. Każdy szczegół jest staranne zaplanowany, a materiały i wyposażenie dobierane z wielką dbałością tak, aby do siebie pasowały i razem tworzyły przyjazną przestrzeń, w której mogą Państwo czuć się znakomicie. Zapraszamy do miejsca, które już od progu działa relaksująco i kojąco na wszystkie zmysły.
  Ekskluzywna oferta VIP

  W naszej klinice pragniemy z najwyższą starannością zadbać o naszych Klientów oraz sprostać każdemu ich oczekiwaniu. Dla tych z Państwa, którym zależy nie tylko na najlepszych terapiach i ich efektach oraz niezwykłym komforcie pobytu, które zapewniamy wszystkim Pacjentom, ale również na wyjątkowych warunkach w trakcie wizyt, przygotowaliśmy ekskluzywną Ofertę VIP.

  Umożliwia ona m.in. przyjęcie w dniach lub godzinach poza standardowym grafikiem pracy naszej kliniki, a nawet zamknięcie klinice L’experta na wyłączność lub zapewnienie dodatkowych usług takich jak: transport i nocleg w czasie planowanych wizyt, patronat dedykowanego opiekuna, wspólną jednoczasową konsultacje wielu specjalistów czy catering.
  To oczywiście nie jedyne możliwości. Możemy sprostać wielu nietypowym wymaganiom. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i zachęcamy do kontaktu.

  Leczenie powikłań

  Wielka popularność medycyny estetycznej sprawia, że rynek gabinetów i specjalistów ciągle się poszerza. Wśród nich można trafić zarówno na tych najbardziej profesjonalnych jak i niestety na miejsca i osoby o wątpliwej reputacji. Jest coraz więcej źle przygotowanych pseudo fachowców, którzy wykonują zabiegi bez świadomości, że mogą wyrządzić Pacjentowi krzywdę.

  Z tego wynika plaga powikłań, którą nasi specjaliści medycyny estetycznej obserwują w ostatnich latach. Stale, wręcz codziennie, dostajemy zgłoszenia od zrozpaczonych osób szukających ratunku, które zamiast tak jak zamierzały poprawić swój wygląd, pogorszyły go lub co gorsze nabawiły się infekcji, a nawet martwicy skóry.

  Oczywiście oferujemy im pomoc! W takich przypadkach liczy się czas i jak najszybsza reakcja. Nasi lekarze bardzo dobrze wiedzą jak postępować i leczyć powikłania np. po zabiegach kwasem hialuronowym, zabiegach termicznych takich jak HIFU, laser frakcyjny, czy IPL, oraz medycznych peelingach, dermabrazjach czy depilacji laserowej. Wszystkie one nieprawidłowo wykonane, mogą powodować rożne powikłania, często trudne do niwelacji.

  Nasi lekarze nazywani są specjalistami do trudnych przypadków, dla których na szczęście nie ma rzeczy niemożliwych i potrafią wiele zdziałać, także tam, gdzie inni zawiedli.