O nas

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium to miejsce na mapie Warszawy zajmujące się kompleksowo problemami urodowymi. Dlatego oferujemy swoim pacjentom zabiegi z szeroko pojętej medycyny estetycznej, obejmującej również m.in. ginekologię estetyczną, stomatologię estetyczną i nowoczesną ortodoncję.

Głównymi zaletami i wyróżnikami Triclinium jest bardzo dobre wyposażenie (ponad dwadzieścia nowoczesnych urządzeń medycznych, pozwalających niwelować różne problemy estetyczne, standardowe i unikatowe na skalę polską metody poprawiania urody), ale też szeroka wiedza i doświadczenie specjalistów oraz ich inteligentne podejście do medycyny estetycznej. Dzięki temu eksperci Triclinium uzyskują wysoką skuteczność leczenia nawet przy bardzo trudnych problemach estetycznych i jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo oraz satysfakcję pacjenta.

Triclinium powstało w 2008 roku. Jego założycielami są dr Marek i dr Kamila Wasilukowie, którzy są wielkimi pasjonatami swoich zawodów. Ona perfekcjonistka, on poszukiwacz nowych rozwiązań medycznych i odkrywca. Od początku bardzo dobrze wiedzieli, w jaki sposób chcą pracować. Obydwoje uważają, że gwarancją skuteczności zabiegów medycyny estetycznej i ortodoncji jest dysponowanie szerokim wachlarzem różnorodnych metod, możliwość poświęcenia odpowiednio dużo uwagi i czasu pacjentowi oraz ciągły rozwój i zaangażowanie. Nie chcieli być ograniczani w żadnym z tych aspektów, dlatego postanowili stworzyć własny gabinet.

Dziś Triclinium nazywane jest miejscem od trudnych przypadków. To tutaj zgłaszają się pacjenci, którzy dawno już stracili nadzieję na usunięcie np. ciężkich blizn, przebarwień czy rozstępów.

Gabinet i jego specjaliści stali się ekspertami w swojej branży, dlatego pragniemy dzielić się swoją widzą i doświadczeniem z innymi, także z dziennikarzami i blogerami zainteresowanymi tematem medycyny estetycznej. Zachęcamy do korzystania i inspirowania się artykułami eksperckimi i poradnikowymi, które zamieszczamy w biurze prasowym oraz do zapisywania się na nasz newsletter, w którym będziemy dzielić się wszelkimi nowościami i ciekawostkami ze świata medycyny estetycznej. Bardzo chętnie odpowiemy również na każde Państwa pytanie i umówimy na testowanie zabiegów w naszej klinice, w tych celach prosimy o kontakt.