Inteligentne podejście

triclinium

7 marca, 2016
Aktualności
0 Comments

Udostępnij

To co nam przyświeca to mądre podejście do medycyny estetycznej. Jego podstawą jest oczywiście doświadczony, bardzo dobrze wykształcony i ciągle zgłębiający swoją wiedzę zespół specjalistów, na czele z doktorem Markiem Wasilukiem. To on w niesztampowy sposób łączy zabiegi, wynajduje ich nowe zastosowania i opracowuje autorskie parametry leczenia, a także nie poddaje się bez zastanowienia trendom w medycynie estetycznej.

Ale wiedza i doświadczenie to nie wszystko. W naszej klinice zawsze zostaną Państwo potraktowani bardzo indywidualnie. Mądrość naszej kliniki polega na tym, że podchodzimy do pacjenta problemowo, a nie zabiegowo. Oznacza to, że przede wszystkim przeprowadzamy dokładną diagnozę problemu i jego przyczyny, z którym zgłasza się do nas pacjent i dopiero na niej konstruujemy trafnie dobraną terapię.

Dzięki temu, że dysponujemy szerokim wachlarzem metod i urządzeń, który stale poszerzamy, możemy w różnorodny sposób dobierać i modyfikować leczenie tak, aby dawało jak najlepsze efekty. Poza tym skupiamy się nie tylko na wyeliminowaniu problemu, ale również jego przyczyny, tak aby efekty były trwałe.

Do tego wykonujemy zabiegi z umiarem, tylko wtedy kiedy są do nich podstawy.

To co nas wyróżnia to również odejście od kamuflujących metod terapeutycznych tj. kwas hialuronowy na rzecz zabiegów nakłaniających organizm do naturalnej regeneracji.

To wszystko przekłada się na dużą skuteczność i gwarantuje bezpieczeństwo naszym pacjentom.

Newsletter

Chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę więcej ciekawych informacji o medycynie estetycznej?
Powiedz nam coś o sobie i zapisz się do listy mailingowej.

Jestem dziennikarzem, blogerem osobą spoza mediów