BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

dr Natasza Grądalska

Stomatologia odtwórcza, estetyczna, dziecięca i leczenie kanałowe.

Z wykształcenia jestem lekarzem stomatologiem. Studia na oddziale stomatologii I wydziału lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej ukończyłam w 2002 roku. Od tego czasu, pełna pasji, pracuję zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności praktyczne, nie zaniedbując również wiedzy teoretycznej. Chętnie uczestniczę w licznych szkoleniach zwłaszcza z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii estetycznej oraz dziecięcej, a także medycyny estetycznej.

Z kliniką L’experta związałam się w 2012 roku. Zajmuję się tu kilkoma aspektami medycznymi: jestem koordynatorem kliniki L’experta w badaniach klinicznych, wykonuję zabiegi zakresu medycyny estetycznej oraz pracuję jako stomatolog.

Istotne jest dla mnie zbudowanie wzajemnego zaufania w relacji lekarz-pacjent, dlatego kładę nacisk nie tylko na profesjonalizm, ale także na stworzenie przyjaznej atmosfery, tak aby pacjent nie bał się zadać nurtujących go pytań. Jestem osobą wesołą i otwartą, co niewątpliwie ułatwi wizyty tym bardziej zestresowanym.

Prywatnie interesuję się zdrowym odżywianiem, uwielbiam jeździć na nartach i czytać dobre kryminały. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej kliniki.