BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

dr Katarzyna Dulna

Zajmuje się nowoczesną stomatologią i ortodoncją.

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. W 2002 r. ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moje zainteresowania zawodowe koncentrowały dotychczas się wokół stomatologii zachowawczej i zaawansowanej endodoncji.

Istotną częścią mojej praktyki zawodowej jest stomatologia estetyczna. Naturalną ich konsekwencją stała się ortodoncja – dziedzina, w której aktualnie intensywnie się rozwijam. Od 2014 roku przynależę do International Association for Orthodontics. Posiadam również licencję na leczenie aparatem epigenetycznym Homeoblock™. W swojej filozofii leczenia odrzucam niepotrzebną ingerencję, kładę maksymalny nacisk na leczenie oszczędzające, bezbolesne, zapewniające pacjentowi komfort i satysfakcję estetyczną. Dbam również o zdrowie stawu skroniowo-żuchwowego. Chętnie korzystam z nowoczesnych możliwości technologicznych, wykorzystując lasery do leczenia kanałowego, zabiegów mikrochirurgicznych wspierających leczenie zachowawcze, czy też do zabiegów wybielania zębów. Od początku swojej praktyki lekarskiej specjalizuję się także w leczeniu fobii dentystycznej u pacjentów dorosłych.

Swoją obecnością staram się współtworzyć miejsce przyjazne Pacjentom, zapewniając Państwu: profesjonalizm, miłą atmosferę, możliwość dostępu do nowoczesnego sprzętu i doskonałych materiałów.